enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Tığ Oyası Tülbent Kenarı Modelleri

Tığ Oyası Tülbent Kenarı Modelleri
26.07.2016
0
A+
A-

 

2016 yılının en çok yapılan tığ işi yazma kenarı örnekleri resimli olarak derlenmiştir. Yapan arkadaşların emeklerine sağlık.modeller fikir amaçlıdır satılık değildir.

ikili fıstık oyası modeli yemeni oyasıikili fıstık oyası modeli

kalın filoş ile yapılan tığ modeli yemeni kenarı Kalın floş ip kullanılarak hazırlanmış harika bir model yapanın ellerine sağlık.köprülü oya modeliköprü oyası olarak adlandırılan harika bir tığ işi tülbent oyası
küçük motifli tığ oyası yazma kenarısıralı ve gösterişli minik motiflerden oluşan tığ işi tülbent modeli mantı modeli mantı oyası modeli2015 yılına damgasını vuran ve 2016 yılında da hala adından bahsettiren mantı oyası modeli yapmayan kalmasın .motifli tülbent kenarı modeli sıralı tığ oyası modeli sıralı tığ oyası yemeni modelifarklı ve gösterişli  motifli tığ işi yemeni kenarı .  şifon arasına model giren kesilerek yapılan namaz örtüsü tığ işi fiyonklu motif yazma kenarıÖzlem ablamın elinden harika ve gösterişli bir model facebook sayfasında guruba katılarak onu takip edebilirsiniz.tığ işi güllü yemeni motifi Tığ oyası tülbent motifleri

yine gösterişli olduğunu düşündüğüm tığ işi yazma kenarı motifli yemeni oyasıtığ oyası yemeni motifi üçlü fıstık oyası yapılışıFıstık oyası adı verilen harika ve gösterişli bir model.
üçlü merdiven oyası modeliBu model ise yine Özlem Hanım tarafından işlenmiş kendi tabirince merdiven oyası. Yazma kenarı için tasarlanmıştır. Çeyizlerde yerini alması gereken oyalar arasında yer almaktadır. En yeni tığ oyası modellerini derlemeye devam edeceğiz Beni takip ederek haberdar olabilirsiniz. Diğer tığ işi yazma kenarı modellerini incelemeyi düşünürseniz tığ oyası kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.